Укр Рус
з мобільного
телефону
358
0 800 309-000
0 44 494-4650
ГоловнаПро Систему WelsendНовиниГрошові перекази Welsend стали доступними у всіх відділеннях ПриватБанку

Грошові перекази Welsend стали доступними у всіх відділеннях ПриватБанку

06.12.2017

Для зручності та комфорту клієнтів міжнародні грошові перекази Welsend продовжують розширювати свою мережу. Тепер перекази Welsend вже доступні у всіх пунктах та інших дистанційних каналах нового Агента – однієї з найбільших фінансових установ України – ПриватБанку. 

Грошові перекази з Welsend – це швидко, надійно і зручно. У ПриватБанку за переказами Welsend можна відправити/отримати кошти у  доларах США, євро та російських рублях у будь-якій країні світу, де є Welsend, у будь-якому пункті обслуговування Системи. Одержати переказ можна вже через кілька хвилин після його відправлення. Перекази Welsend також можна отримати миттєво на банківські рахунки і картки через онлайн-банк Приват24.

Переваги Welsend:

  • миттєва швидкість переказу (гроші можуть бути отримані, практично, відразу ж після їх відправлення);
  • відсутність комісії при отриманні переказу, отримувач отримує всю суму повністю, оскільки комісію платить відправник;
  • низький клієнтський тариф на відправку переказу;
  • надійність;
  • простота у здійсненні грошового переказу.

Всі пункти ПриватБанку вже очікують своїх клієнтів для здійснення міжнародних переказів Welsend за найнижчими на ринку тарифами. 

Партнерами Welsend на сьогодні є 53 фінансові установи як в Україні, так і за її межами. У рамках інтеграції з міжнародними платіжними системами Sigue Money Transfer та IntelExpress система грошових переказів Welsend представлена більш ніж у 120 країнах світу та налічує понад 250 тисяч пунктів обслуговування.

З кожною хвилиною міжнародна система грошових переказів Welsend швидко росте і розвивається, відкривається все більше пунктів і покращується якість обслуговування.