Укр Рус
з мобільного
телефону
358
0 800 309-000
0 44 494-4650
ГоловнаПро Систему WelsendНовиниWelsend став доступним ще у 30 000 терміналів завдяки співпраці з ТОВ «ФК ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ»

Welsend став доступним ще у 30 000 терміналів завдяки співпраці з ТОВ «ФК ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ»

12.07.2017

Міжнародна система грошових переказів Welsend продовжує розширювати свою присутність, як за кордоном, так і в Україні.

Завдяки співпраці Welsend з ТОВ «Фінансова компанія ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» грошові перекази за платіжною системою стали ще більш доступні клієнтам, адже до вже існуючих точок додалися ще близько 30 тисяч терміналів.

Усі термінали цілодобово доступні клієнтам по всій території України для відправки грошових переказів з подальшою виплатою через пункти cистеми Welsend. Після здійснення переказу одержувач вже за кілька хвилин може отримати свої кошти, як би далеко він не перебував від відправника.

Також, на сьогодні надіслати і отримати грошові засоби через систему Welsend можна у 37 країнах  світу – Туреччині, Греції, Іспанії, Італії, Франції, Ізраїлі, Бельгії, Німеччині, Великобританії, Албанії, Грузії, Румунії, В’єтнамі, Білорусі, Росії, Словаччині, Китаї, Вірменії, Болгарії, Індонезії, Філіппінах, Бангладеш, Молдові, Чехії, Швеції, Данії, Ірландії, Нідерландах, Швейцарії, Португалії Марокко, Монголії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Туркменістані та Узбекистані.

Нагадаємо, у період по 30 серпня 2017 року діють акційні умови у системі Welsend на здійснення грошових переказів як з України до Греції, так і з Греції до України. Тариф за даним напрямом становитиме лише 1% (мінімум 1 дол. США чи 1 євро).

Детальніше з тарифами грошових переказів Welsend можна ознайомитись тут.