Укр Рус
з мобільного
телефону
358
0 800 309-000
0 44 494-4650
ГоловнаПро Систему WelsendНовиниWelsend пропонує здійснювати грошові перекази за найнижчими тарифами на ринку

Welsend пропонує здійснювати грошові перекази за найнижчими тарифами на ринку

06.07.2017

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, пропонує найнижчі на ринку тарифи на переказ коштів: лише 0,7% від суми переказу по Україні та 1% – при переказі в інші країни.

На сьогодні надіслати і отримати грошові засоби через систему Welsend можна у понад 1000 пунктах по всій Україні та близько 23 тисячах пунктів у 37 країнах  світу – Туреччині, Греції, Іспанії, Італії, Франції, Ізраїлі, Бельгії, Німеччині, Великобританії, Албанії, Грузії, Румунії, В’єтнамі, Білорусі, Росії, Словаччині, Китаї, Вірменії, Болгарії, Індонезії, Філіппінах, Бангладеш, Молдові, Чехії, Швеції, Данії, Ірландії, Нідерландах, Швейцарії, Португалії Марокко, Монголії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Туркменістані та Узбекистані.

Крім того, у період по 30 серпня 2017 року діють акційні умови у системі Welsend на здійснення грошових переказів як з України до Греції, так і з Греції до України. Тариф за даним напрямом становитиме лише 1% (мінімум 1 дол. США чи 1 євро).

Користувачі системи можуть перераховувати й отримувати кошти у чотирьох валютах: гривня, долар США, євро та російський рубль.

Нагадаємо, обсяг переказів Welsend в межах коридору Україна – Греція за квітень 2017 року зріс на 382% у порівнянні з попереднім місяцем.